Национална инициатива „Бъдещето на пътя“

Национална инициатива „Бъдещето на пътя“

Национална инициатива „Бъдещето на пътя“

По случай 1 юни – Деня на детето, нашите ученици се включиха в Националната инициатива „Бъдещето на пътя“. Децата, облечени със светлоотразителни жилетки, раздаваха листовки на шофьори и колоездачи с призив да бъдат по-внимателни на пътя.
С много усмивки учениците напомниха, че децата не трябва да бъдат пазени само днес, а всеки ден. Безопасността на пътя е отговорност на всички нас!