Екокод
С гордост споделяме нашия Екокод, създаден от членовете на Екокомитета в нашето училище с ръководител Белослава Манчорова, като част от програмата Екоучилища България. Клипът представя нашите послания за опазване на природата, разделното събиране на отпадъци, пестенето на ресурси и грижата за околната среда. Благодарение на усилията, креативността и екипната работа на учениците, нашият Екокод се класира на 14-то място в България. Приятно гледане!