Турнир на финалистите от Spelling Bee
На 8 май в Актовата зала на училището се проведе Турнир на финалистите от Spelling Bee, където участниците показаха отлична подготовка, увереност и впечатляващи знания по английски език. Състезанието премина с много емоции и истински състезателен дух.
Победител в Турнира стана Пламена Шопова от 7.а клас с учител г-жа Маргарита Христова, а достойният ѝ подгласник е Томас Вълков от 4.б клас с учител г-жа Иванка Кавъркова.
Учениците от трети клас, които присъстваха на събитието, се поставиха на мястото на състезателите и изговаряха английски думи буква по буква с голямо въодушевление. Надяваме се да приемат предизвикателството и да се включат в бъдещи издания на Spelling Bee.